RN12D6193CT5-25
MFR.Part #
RN12D6193CT5-25
JLCPCB Part #
C4194788
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS