RN04D5662CT10-25
MFR.Part #
RN04D5662CT10-25
JLCPCB Part #
C4194209
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 56.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS