RC2012J1R6CS
MFR.Part #
RC2012J1R6CS
JLCPCB Part #
C4193219
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 125mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS