73M1AR047F
MFR.Part #
73M1AR047F
JLCPCB Part #
C4191375
Package
1206
Description
1W 47mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS