RU3216JR015CS
MFR.Part #
RU3216JR015CS
JLCPCB Part #
C4188331
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS