RC1608J432CS
MFR.Part #
RC1608J432CS
JLCPCB Part #
C4187273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS