RM06F4753CT
MFR.Part #
RM06F4753CT
JLCPCB Part #
C4186641
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS