RC1005F1R15CS
MFR.Part #
RC1005F1R15CS
JLCPCB Part #
C4186485
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS