RM20J2R0CT
MFR.Part #
RM20J2R0CT
JLCPCB Part #
C4185533
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS