RCS1005F134CS
MFR.Part #
RCS1005F134CS
JLCPCB Part #
C4184238
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS