RM06F2873CT
MFR.Part #
RM06F2873CT
JLCPCB Part #
C4182309
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS