RM10F1741CT
MFR.Part #
RM10F1741CT
JLCPCB Part #
C4182177
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS