RM25F3900CT-U
MFR.Part #
RM25F3900CT-U
JLCPCB Part #
C4180445
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS