LS826M450O25RR0VH2SP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
LS826M450O25RR0VH2SP0
JLCPCB Part #
C46481
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25mm 25mm 450V 82uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS