RC1608J240CS
MFR.Part #
RC1608J240CS
JLCPCB Part #
C4178092
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS