LS277M420O45RR0VH2SP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
LS277M420O45RR0VH2SP0
JLCPCB Part #
C46475
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 420V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS