RM10F15R0CT
MFR.Part #
RM10F15R0CT
JLCPCB Part #
C4177108
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS