RM25J471CT
MFR.Part #
RM25J471CT
JLCPCB Part #
C4176480
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS