RM04J273CT
MFR.Part #
RM04J273CT
JLCPCB Part #
C4175510
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS