RC1005F2R49CS
MFR.Part #
RC1005F2R49CS
JLCPCB Part #
C4175283
Description
-55℃~+155℃ 2.49Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS