RM06F2550CT
MFR.Part #
RM06F2550CT
JLCPCB Part #
C4174345
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS