RM25F5110CT
MFR.Part #
RM25F5110CT
JLCPCB Part #
C4172225
Description
-55℃~+155℃ 1W 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS