RM06F2323CT
MFR.Part #
RM06F2323CT
JLCPCB Part #
C4168586
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS