RU1005JR100CS
MFR.Part #
RU1005JR100CS
JLCPCB Part #
C4168314
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 125mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS