RC0402J1R5CS
MFR.Part #
RC0402J1R5CS
JLCPCB Part #
C4167097
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 30mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS