RM10F8873CT
MFR.Part #
RM10F8873CT
JLCPCB Part #
C4166934
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS