RM10F8451CT
MFR.Part #
RM10F8451CT
JLCPCB Part #
C4165322
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS