RC1005F6652CS
MFR.Part #
RC1005F6652CS
JLCPCB Part #
C4165309
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS