RM12F1130CT
MFR.Part #
RM12F1130CT
JLCPCB Part #
C4162269
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS