RCS1005F4993CS
MFR.Part #
RCS1005F4993CS
JLCPCB Part #
C4161242
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS