RU3216JR030CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RU3216JR030CS
JLCPCB Part #
C4161044
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 30mΩ 500mW Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS