RM12F5902CT
MFR.Part #
RM12F5902CT
JLCPCB Part #
C4160544
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS