RM10F7150CT
MFR.Part #
RM10F7150CT
JLCPCB Part #
C4160211
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS