RM06F3602CT
MFR.Part #
RM06F3602CT
JLCPCB Part #
C4159798
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS