RN12B4121CT1-25
MFR.Part #
RN12B4121CT1-25
JLCPCB Part #
C4159501
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS