RM10F3301CT
MFR.Part #
RM10F3301CT
JLCPCB Part #
C4158587
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS