RM02F1302CT
MFR.Part #
RM02F1302CT
JLCPCB Part #
C4158514
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS