RM12F4423CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12F4423CT
JLCPCB Part #
C4156912
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS