IPD50R280CEAUMA1
MFR.Part #
IPD50R280CEAUMA1
JLCPCB Part #
C467012
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 119W 18.1A 280mΩ@13V 32.6nC@10V 3V 500V 773pF TO-252 MOSFETs ROHS