IPD60R400CEAUMA1
MFR.Part #
IPD60R400CEAUMA1
JLCPCB Part #
C467007
Package
TO-252
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 112W 136pF 14.7A 2.5V 32nC@10V 400mΩ@10V 650V 700pF TO-252 MOSFETs ROHS