SEK220M050ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SEK220M050ST
JLCPCB Part #
C4155521
Package
Plugin,D5xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 22uF 2mm 50V 5mm 7.24Ω ±20% 插件,D5xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS