SEK2R2M100ST
MFR.Part #
SEK2R2M100ST
JLCPCB Part #
C4155520
Package
Plugin,D5xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 13mm 2.2uF 2000hrs@105℃ 2mm 5mm 60.32Ω ±20% 插件,D5xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS