SEK222M010ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SEK222M010ST
JLCPCB Part #
C4155518
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 13mm 140mΩ 2000hrs@105℃ 21mm 2200uF 5mm ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS