SEK470M063ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SEK470M063ST
JLCPCB Part #
C4155507
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2.82Ω 2000hrs@105℃ 47uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS