SEK470M200ST
MFR.Part #
SEK470M200ST
JLCPCB Part #
C4155475
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 200V 21mm 4.23Ω 47uF 5mm ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS