ESMH350VQT683MB80U
MFR.Part #
ESMH350VQT683MB80U
JLCPCB Part #
C4155420
Package
Plugin,D40xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 12.92A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 35V 40mm 68000uF 82mm ±20% 插件,D40xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS