ESMH401VQT681MB40U
MFR.Part #
ESMH401VQT681MB40U
JLCPCB Part #
C4155387
Package
Plugin,D40xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 25mm 3.02A@120Hz 366mΩ@120Hz 400V 40mm 42mm 680uF ±20% 插件,D40xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS