ESMH350VQT473MB63U
MFR.Part #
ESMH350VQT473MB63U
JLCPCB Part #
C4155386
Package
Plugin,D40xL65mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 25mm 35V 40mm 47000uF 65mm 9.88A@120Hz ±20% 插件,D40xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS