SMNR8040-3R3MT
MFR.Part #
SMNR8040-3R3MT
JLCPCB Part #
C467151
Package
SMD,8x8mm
Description
22mΩ 3.3uH 4.4A 6.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS