SMNR6045-1R5MT
MFR.Part #
SMNR6045-1R5MT
JLCPCB Part #
C467140
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 15mΩ 4.95A 8.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS